Garso ir vaizdo technika

Sencor siūlo įvairią aukščiausios klasės garso ir vaizdo techniką. Mėgstate kokybišką garsą sklindantį iš garsiakalbių bei ausinių ? Mėgstate filmuoti savo prisiminimus atostogų ar sporto varžybų metu? O gal esate mobiliųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir kitų technologinių prietaisų gerbėjai? Turime ką nors Jums visiems - visą eilę gaminių, kuriuos verta turėti namuose, kišenėje ar automobilyje.
Rodyti rezultatus

Technologijos

Bluetooth
Bluetooth
 "Bluetooth" dėka belaidžiu ryšiu galite leisti mėgstamą muziką iš telefono, planšetinio kompiuterio ar kompiuterio. Naujausios kartos "Bluetooth" lustai - švaraus ir stabilaus garso bei klausymosi malonumo garantas.
Belaidės kolonėlės

Digital sound processor
SKAITMENINIS GARSO PROCESORIUS
DSP sistema užtikrina visiškai naujus dinamikos, grynumo ir garso kokybės standartus. Skaitmeninis garso procesorius apdoroja ir patobulina atkuriamą garso įrašą, praturtindamas tam tikrus dažnius ir priartindamas garsą prie originalo.

True Wireless Stereo
TIKRAS BELAIDIS STEREOFONINIS RYŠYS
TWS - tai technologija, leidžianti transliuoti muziką iš telefono į du garsiakalbius vienu metu. True Wireless Stereo atskiria dešinįjį ir kairįjį kanalus, kad sodresniam garsui.

Digital audio broadcasting
SKAITMENINIS GARSO TRANSLIAVIMAS
Naudodami DAB + imtuvą galite priimti skaitmeninį radijo signalą, kuris užtikrina švaresnį ir geresnį priėmimą bei platesnį žanrų diapazoną.
DAB+ Radio
BELAIDĖ BLUETOOTH KOLONĖLĖ SIRIUS
BELAIDĖ BLUETOOTH KOLONĖLĖ SIRIUS
Atšaukti
Jūs lyginate -
Palyginti