Grįžti į Garso ir vaizdo technika

Garso technika

Mūsų garso sistemos suteikia Jūsų namams nepakartojamą garsą ir įtraukia į mėgstamą filmą ar dainą kaip niekada anksčiau. Rūpinamės ir kiekvieno gaminio dizainu, kad jis puikiai derėtų prie įvairių interjerų ir leistų Jums pasijausti išdidžiu namų savininku. Sencor siūlo praktiškas belaides kolonėles, mikrosistemas, ausines, radijo laikrodžius ir patefonus. Visus gaminius gaminame galvodami apie funkcionalumą, dizainą ir kokybišką garsą.
Rodyti rezultatus

Technologijos

Bluetooth
Bluetooth
 "Bluetooth" dėka belaidžiu ryšiu galite leisti mėgstamą muziką iš telefono, planšetinio kompiuterio ar kompiuterio. Naujausios kartos "Bluetooth" lustai - švaraus ir stabilaus garso bei klausymosi malonumo garantas.
Belaidės kolonėlės

Digital sound processor
SKAITMENINIS GARSO PROCESORIUS
DSP sistema užtikrina visiškai naujus dinamikos, grynumo ir garso kokybės standartus. Skaitmeninis garso procesorius apdoroja ir patobulina atkuriamą garso įrašą, praturtindamas tam tikrus dažnius ir priartindamas garsą prie originalo.

True Wireless Stereo
TIKRAS BELAIDIS STEREOFONINIS RYŠYS
TWS - tai technologija, leidžianti transliuoti muziką iš telefono į du garsiakalbius vienu metu. True Wireless Stereo atskiria dešinįjį ir kairįjį kanalus, kad sodresniam garsui.

Digital audio broadcasting
SKAITMENINIS GARSO TRANSLIAVIMAS
Naudodami DAB + imtuvą galite priimti skaitmeninį radijo signalą, kuris užtikrina švaresnį ir geresnį priėmimą bei platesnį žanrų diapazoną.
DAB+ Radio
Plně bezdrátová
sluchátka TWS
Sluchátka SEP 520
Plně bezdrátová<br>
<b>sluchátka TWS</b>
Atšaukti
Jūs lyginate -
Palyginti