GALYBĖ MAISTO RUOŠIMO BŪDŲ, SKANIEMS REZULTATAMS

Daugiafunkcis puodas
SFR 9300BK
Aštuoniolika maisto ruošimo darbų, atliekami vienu prietaisu? Neįtikėtina? Patikėkite, su daugiafunkcinė keptuve SFR 9300BK, tai – įmanoma. Dėka gausaus funkcijų ir priedų pasirinkimo, šis prietaisas sutvertas būti Jūsų asmeniniu virtuvės šefu. Maisto ruošimo būdų sąrašas išties įspūdingas: sous-vide, kepimas, kepimas ant grotelių, kepinių ruošimas, skrudinimas, WOK ruošimas, gruzdinimas, lėtas virimas, greitas troškinio ruošimas,  šiupinių ruošimas, virimas, gaminimas garais, ryžių virimas, fondiu, jogurto ir spragintų kukurūzų ruošimas. Pagamintą maistą galėsite išlaikyti šiltu, naudodami šilumos palaikymo funkciją. O jei Jūsų netenkina iš anksto nustatytų režimų parametrai, galėsite Juos keisti pagal savo skonį.

4.8 litrų talpos puode paruošite patiekalus visai šeimai. Puodas pagamintas iš aliuminio, todėl šiluma paskirstoma greitai ir tolygiai, tobulam Jūsų receptų išpildymui. Nepridegantis puodo paviršius lengvai valomas, o nuimamą puodo dalį galima tiesiog plauti indaplovėje.

Specialios formos permatomas dangtis, užtikrina geresnį garų išsiskyrimą gaminant maistą. Dėl ergonomiško dizaino, jį galima statyti vertikaliai, todėl juo naudotis dar paprasčiau. Rankena su "Cool touch" technologija užtikrina jog ji liks vėsi net gaminant karščiausius patiekalus. Galų gale stiklą itin lengva valyti ir taip pat galima plauti indaplovėje.

DAUGIAFUNKCIAI PUODAI

 
Pamenate - elektrinės keptuvės būdavo pavojingos ar sunkiai valomos? Visa tai senai praeityje - šiuolaikiniai modeliai yra ne tik visiškai saugūs, bet ir paprasti naudojime bei taupūs ir efektyvūs. Be to, daugelis jų siūlo daugybę gaminimo būdų: kepimą, kepimą ant grotelių ("grilinimą"), troškinimą, "sous-vide", kepimą ar net fondiu. Prietaisas taip pat idealus gruzdinimui - visada pasieksite įspūdingų rezultatų - sutrumpės maisto gaminimo laikas, bus sutaupyta daug aliejaus, o prietaisas veiks be kvapų.

Prietaise naudojamos kokybiškos ir  pažangios medžiagos, pavyzdžiui - vidinio puodo nelimpanti danga arba nerūdijančiojo plieno korpusas ir dangtis, padeda užtikrinti paprastą priežiūrą ir ilgaamžiškumą. Dangtis - permatomas, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti kepimo procesą ir prireikus keisti temperatūrą.

Naudoti elektrinį keptuvą taip pat ekonomiška. Kepant ant paprastos keptuvės aliejus iš dalies prarandamas išsiliejus, o aliejaus likučių negalima panaudoti kitiems patiekalams. Priešingai, mūsų keptuvėje dėl apsauginio dangčio išsiliejimas sumažinamas iki minimumo, o dėka aliejaus filtro aliejus išlieka švarus ir tinkamas naudoti pakartotinai.

Tačiau svarbiausia - skonis! Su mūsų gruzdintuve maistas visuomet bus itin traškus ir  skanus. Perkepimo rizika sumažėja,dėka termostatų, kuriais kontroliuojama kepimo temperatūra.

TURĖKITE VISKĄ!

Virtuvėje turėdami daugiafunkcę keptuvę galėsite patiekalus ruošti įvairiausiais būdais. Pasirinkite bet kurį iš jų ir nustebinkite savo šeimą bei svečius skaniais patiekalais, kurių jie niekada nepamirš.
Atšaukti
Jūs lyginate -
Palyginti